SPECIÁL FM  pro myslivost a lesnictví   

»
Novinky na našem webu!

Stále na sobě pracujeme! Nabízíme Vám další novinky - luxusní vestu Orlici pro myslivce a výstražnou softshellovou bundu pro práci nejen v lese.

Další novinky na webu!

Pracujeme na přehlednosti našeho webu a jeho obsahu. V tuto chvíli jsme rozdělili myslivecké oděvy podle typu, proto navštivte všechny jednotlivé kategorie Košile, polokošile, trika / Kalhoty, kraťasy, golfky / Kabáty, bundy, vesty, svetry. Skladem máme novinku krásnou a velmi kvalitně šitou střeleckou vestu Miloš, kterou opravdu doporučujeme.

Jako další novinku jsme vložili na web křídy Bleispitz a držák na křídy, které jsou v praxi velmi oblíbené pro trvanlivost, nelámavost a odolnost proti vlhkosti. Najdete je v kategorii Pomůcky pro práci v lese.

Novinky na webu

Pustili jsme se do aktualizace našich webových stránek, zejména do vkládání nového zboží, se kterým jsme opravdu spokojeni. Podívejte se na nově přidané úžasné holínky Dunlop nebo Tubusy pro ochranu stromů, které prodáváme po kusech, nebo ještě výhodněji po sto kusech!

Holínky Dunlop Blizzard, antivibrační rukavice, pěna Hagopur nebo oblečení Terratrend Job Active

Na náše e-shop přidáváme stále další novinky, které testujeme v praxi a se kterými jsme spokojeni.

 

Mezi ně patří například:

Rukavice antivibrační kombinované s úpletem

Hagopur pěna

Aplikační pistol pro přípravky Hagopur

Terratrend Job Active oděvy

Holínky DUNLOP Blizzard zateplené se stahováním

 

Vyzkoušejte je a buďte tak spokojeni, jako my.

Forestier2

Mezi náš  sortiment jsme zařadili lesnickou ochrannou přilbu Forestier2 značky Venitex, abychom Vám vytvořili širokou nabídku, mezi kterou si budete moct pohodlně a rychle vybrat.

Ve dnech 9.2. bude kamenná prodejna zavřena.

Provozujeme kamennou prodejnu pro lesáky a myslivce ve Frýdku-Místku a zároveň Vám nabízíme naše zboží prostřednictvím tohoto e-shopu. Pokud potřebujete pomoct s výběrem zboží a velikosti, neváhejte se nám ozvat, budeme se Vám věnovat.


 

Vítejte na naší webové stránce rodinné firmy SPECIÁL FM.

Upřednostňujeme zboží vyrobené v EU a hlavně v České republice.

Objednávky můžete poslat pomocí e-shopu, telefonicky nebo e-mailem. Stále zde přidáváme nové zboží, a pokud zde nenajdete to, co potřebujete, napište nám. Rádi Vám vše zajistíme.

Novinky na webu

Těší mě se s Vámi podělit o další novinky na našem webu. Koukněte na jarní kolekci bundu Roháč a kalhoty Roháč, nebo velice pevné kalhoty Twill s voděodpudivou úpravou za skvělou cenu, či praktickou vestu s mnoha kapsami Blanici! Také nabídku rozšiřujeme o kvalitní bezpečnostní obuv Canadian Line, která je mimořádně pohodlná. Z těchto novinek máme velikou radost a věřím, že potěší i Vás. Příjemný nákup přeji.

Akce na protipořezový oděv SPECIÁL.

Pro měsíc červenec jsme pro vás vytvořili akci - možnost získat protipořezové kalhoty a blůzu špičkové kvality za skvělou cenu. Oblek je vyráběn na Slovensku! Přejděte na Protipořezové kalhoty + blůza SPECIÁL.

Novinky v našem e-shopu

Pro oblíbenost značky Grisport jsme zařadili do naší nabídky nový vzor obuvi s membránou Grit-tex a podešívkou Vibram. Obuv nalezente v kategorii myslivecká obuv a pracovní obuv pod kódem 57701. Opět za výbornou cenu velice kvalitní boty pěkného mysliveckého vzoru.

Přidali jsme více užitečných informací u velice oblíbené lesnické pracovní budny, kterou od nás pravidelně odebíráte. Kód: 68992.

Vysoce kvalitní Lovecká obuv s membránou - kód VR6032

Do našeho sortimentu jsme zařadili nový produkt. Vysoce kvalitní Loveckou obuv s membránou - kód VR6032, splňující normu EN ISO 20347 E CI WR. Objednávejte si a maximálně si užijte kvalitu českého výrobku! Obuv naleznete pod loveckou i pracovní obuví.

Dále hlásíme, že obě naše telefonní linky jsou plně funkční, včetně faxu, ale zastihnout nás můžete hlavně na mobilním čísle 731 505 870.

Nové myslivecké a lesnické oděvy

Zařadili jsme pro Vás oděvy oblíbené řady Moleskin českého výrobce (střelecká vesta, lovecké golfky, kalhoty), ideální pro jarní počasí. Zboží najdete pod mysliveckými oděvy. A všimli jste si už i nové nabídky pracovní vesty Danny s velkým množstvím vnitřních i vnějších kapes? Takovou nabídku za skvělou cenu si nenechte ujít.

Lovecká Bunda POLAR s membránou a mnoho dalšího

Protože chceme nabídnout našim zákazníkům to nejlepší, navštívili jsme sídlo rodinné firmy Margita, která pro nadšence myslivosti šije kvalitní oděvy značky TRAPPER. Prošli jsme všechno nabízené zboží a zařadili jsme do naší nabídky to nejlepší.

Podívejte se k nám na e-shop do mysliveckých oděvů. Novinkou je lovecká bunda POLAR s membránou, lovecká vesta GERLACH, nepromokavá čepice SEVER, košile Srneček a budu sem přidávat další oděvy. Vracejte se objevovat naše novinky.

Nový telefonní kontakt

Pevná linka + fax 558 630 240 je opět funkční. Zprovozňujeme i telefonní číslo 595 178 481, ale zastihnout nás můžete hlavně na mobilním čísle 731 505 870.

Dnes jsme doplnily sklad pastěmi - sklopcemi na kuny, lišky, lasičky, tchoře, jezevce i potkany.

Přidali jsme pro Vás nový produkt. Koukněte pod myslivecké nebo pracovní oděvy.

Naskladnili jsme pro Vás přípravky na ochranu rostlin

Naskladnili jsme pro Vás přípravky k zimní ochraně lesních a okrasných dřevin proti okusu zvěří a ohryzu krčků sazenic škodlivými hlodavci. Přijďte si vybrat.

YWRjOD